Адаптація п’ятикласників до нових умов навчання

26 жовт. 2018
Відбулося засідання круглого столу "Адаптація п’ятикласників до нових умов навчання".

Вчителі, які викладають в 5-х класах, класні керівники 5-А та 5-Б класів та класоводи обмінялися думками щодо проблем, з якими стикнулися в період адаптації у цих класах. Особливу увагу приділили дітям з кризових сімей, проблемам здібних та обдарованих учнів.
Практичний психолог Меда Ліна Василівна ознайомила педагогів з результатами проведеного анкетування учнів 5-х класів та їх батьків. Сформулювала рекомендації для вчителів та класних керівників щодо проблем дезадаптації окремих учнів. Педагоги виробили спільні напрямки діяльності щодо організації навчально-виховного процесу в період переходу п’ятикласників до старшої школи.