Психологічний аспект обдарованості

25 жовт. 2018
В школі відбувся семінар практикум для педагогів «Психологічний аспект обдарованості», який провела практичний психолог Меда Ліна Василівна.

В центрі уваги нашого закладу – робота з обдарованими дітьми, дітьми схильними до творчої уяви, з нелегким світосприйняттям, неординарним світобаченням, гострим мисленням і високою допитливістю. Учасники семінару-практику працювали в групах, обговорювали питання щодо навчання обдарованих дітей. Визначили якими рисами повинен володіти вчитель, щоб працювати з обдарованою дитиною. Розробили модель виявлення обдарованих дітей. Проаналізували роботу в групах щодо різносторонньої характеристики диференційованих компонентів когнітивних і діяльнісно-творчих особливостей учнів та наблизились у своїх висновках до універсальної моделі обдарованості.