Свято наближається!Галицький лицарЮвілей школи! 55 років!Львівський осередок ГО «Державницька ініціатива Яроша» у школіЗапрошуємо на ювілей школи!Семінар-практикум учителів хімії

Головне призначення школи - допомогти дитині знайти своє місце в житті, а предмети, які викладають у школі, є засобом для досягнення цієї цілі. Колись вважалося, що головне завдання школи - навчити дитину грамоті. Людина по-справжньому збагачується знаннями тоді, коли ці знання мають для неї якесь значення.

Головне завдання школи - запропонувати дитині таку форму викладання предметів, щоб їй самій захотілося вивчати і запам"ятовувати їх. Навчанняння за допомогою книг і бесід досить обмежене. Предмет буде осягатися набагато глибше і швидше, якщо його вивчати в реальній обстановці. Наприклад, для того, щоб ефективніше засвоїти арифметичні дії, можна дати дітям можливість обслужити шкільний магазин або порахувати здачу. У великих знаннях мало користі, якщо людина не вміє бути щасливою, якщо вона не уживається з людьми, не може впоратися з роботою, якою займається.

Хороший вчитель повинен спробувати зрозуміти кожного учня, допомогти йому подолати свої слабкі якості і стати всебічно розвиненою людиною. Дитині необхідно дати можливість проявити свої здібності, навчити домагатися мети чесною працею, допомогти стати більш товариським з товаришами.

Класна оцінка

12 груд. 2018
Свято наближається!
У школі вже витає дух свята, адже вже встановили дві святкові ялинки.

6 груд. 2018
Галицький лицар
Серед юнаків 9-11-х класів обирали лицаря.

23 лист. 2018
Ювілей школи! 55 років!
Цьогоріч одна з найстаріших шкіл міста відзначає свій 55-й день народження. З нагоди цього свята дружна шкільна родина підготувала урочистий концерт.

13 лист. 2018
Львівський осередок ГО «Державницька ініціатива Яроша» у школі
У школі відбулась зустріч учнів 10-11 класів з Львівським осередком ГО «Державницька ініціатива Яроша».

12 лист. 2018
Запрошуємо на ювілей школи!
Запрошуємо випускників школи, батьків учнів.

8 лист. 2018
Семінар-практикум учителів хімії
У м. Львів відбувся виїзний міський семінар-практикум учителів хімії.