Головними пріоритетами роботи школи у 2020-2021 н.р. будуть:

1. Опанування навиків практичної роботи на платформі HUMAN для ефективного впровадження дистанційного навчання.

2. Освітній процес спрямувати на виявлення та розвиток здібностей і обдарувань особистості, досягнення результатів навчання, прогресу в її розвитку.

3. Упровадження основних завдань нової української школи. Забезпечення під час освітнього процесу формування ключових компетентностей здобувачів освіти:

4. Розвиток здібностей та інтересу учнів до навчання через упровадження інноваційних освітніх технологій.

5. Забезпечення під час освітнього процесу формування ключових компетентностей здобувачів освіти:

-        вільне володіння державною мовою;

-        здатність спілкуватися рідною та іноземними мовами;

-        математична компетентність;

-        компетентності у галузі природничих наук, техніки і технологій;

-        інноваційність:

-        екологічна компетентність;

-        інформаційно-комунікаційна компетентність;

-        громадянські та соціальні компетентності, пов’язані з ідеями демократії, справедливості, рівності, прав людини, добробуту та здорового способу життя, з усвідомленням рівних прав і можливостей.