Проекти

Мікропроект - 2018: сума коштів - 41 000 грн, з них 23 0000 - кошти спонсорів, а 18 000 - кошти громади.

Бюджет мікропроекту на 2018 рік

Рішення батьківської ради школи від 03.11.2017

Дуже важливо, коли батьки беруть активну участь не лише у житті своїх дітей, а й у житті школи.

Батьківський комітет та батьки учнів 5-А класу з радістю допомагають школі. Наші кошти спрямовані на покращення благоустрою нашого навчального закладу. Ми завжди беремо участь у різних мікропроектах та готові на співпраці з дирекцією школи.

Ми хочемо, щоб нашим дітям було затишно та комфортно у стінах рідної школи.

Сава Ірина, голова батьківської ради школи

У сьогоднішній непростий час, коли із величезними труднощами доводиться вишуковувати кошти на придбання найнеобхіднішого, не можна переоцінити значення мікропроектів. Їх залучення дозволяє оперативно вирішувати найнагальніші потреби. Для нашої школи такою стала заміна старих вікон на нові, енергоощадні. Звичайно, що фінансування у мікропроекті є порівняно скромним і тому для досягнення максимальної ефективності, не можна обійтися без залучення додаткових резервів. І саме у цьому величезну допомогу нам надає церква. Донесення до свідомості батьків важливості їх активного включення до практичного втілення мікропроекту  – це зусилля церкви і запорука успішної його реалізації.

Нехай не оскудіє рука дающого.

о.В.Ващук, настоятель церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України

духовний наставник учнівського та педагогічного колективу СШ №5

ЧЗШ № 5 знаходиться в активній фазі підготовки до участі у обласній програмі мікропроектів. Ми першими серед шкіл міста закінчили програму 100 % заміни енергозберігаючих вікон у 2017 р. Тепер з ініціативи батьків 1-4 класів готуємо мікропроект  по капітальному ремонті санвузлів, туалетів, водовідведенню.  Школі у жовтні 2018 р. виповниться 55 років. Станом на 02.11.2017 зібрали 38700 грн., з них:

батьки – 21165 грн.,

вчителі – 1800 грн.,

інші благодійники – 15735 грн.

Спасибі

Вважаю, що активній громаді ЧЗШ № 5 до снаги будь-які завдання, хоча допускаю, що є і незадоволені. Це нормально. Але зато школа сьогодні практично у всьому самодостатня. Ще раз нагадую, що батьки, благодійники перераховують кошти на рахунок централізованої бухгалтерії «благодійні внески».

Рахунок «благодійні внески»

МФО          825014

ЗКПО         02144482

р/р              31558303120025

Отримувач: відділ освіти Червоноградської міської ради Львівської області

Призначення платежу: мікропроект

ЧЗШ № 5

Від   (вказати клас, школа, ПІБ   платника  )

Минулого навчального року за дольової участі шкільної громади (25 000 грн.), коштів міської ради (75 000 грн.) та коштів, залучених народним депутатом О.Мусієм (75 000 грн.) було замінено 42 п'ятикамерних (зауважте) вікон. Це і є сутність проекту: кошти громади (в 6 разів менші) і кошти місцевого та центрального бюджетів – 150 000 грн.

Як збиралися 25 000 грн. (гроші шкільної громади)?

-         2 000 грн. – здали педагоги (директор – 100 грн.);

-         2 000 грн. – перерахувала парафія церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України (настоятель о.В.Ващук);

-         2 500 грн. – кошти від зібраної макулатури;

-         4 000 грн. – кошти, зібрані під час благодійної ярмарки;

-         Решту – благодійні внески батьків, друзів школи. Всі кошти перераховані на рахунок суми за дорученням.

Продовжуємо участь у мікропроекті у 2016-2017 н.р. Залишилось замінити 38 старих прогнилих вікон (школі 53 роки). Вдалося підключити представників місцевого бізнесу, стараємося для дітей. Залучили до написання проекту вчителів, батьків. Гроші обліковані через банк. Вдячні за підтримку А.Залівському, депутатам.

А на освітлення території ми використовуємо інші кошти. І звичайно допомагає міська рада, міський голова (їхня електроенергія). Діти ж в школі до темної ночі. Йдемо ж до Європи! Вдячний тим, хто розуміє і допомагає  школам міста.

А що краще нічого не робити? Сидіти і чекати? Це не про червоноградські школи. Думаю, ніхто не образився. Тож хай не оскудіє рука даючого.

Богдан Попик, директор ЧЗШ № 5