Виховні заходи

«В дитинстві відкриваєм материк, котрий назветься потім Батьківщина» Ліна Костенко

У шкільній бібліотеці протягом місяця відбулися заходи присвячені Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: традиції та цінності». Учні початкової школи малювали малюнки присвячені даній тематиці, брали участь в різних конкурсах, акціях. Зокрема «Бібліотечне лото», конкурс «Буває не буває» та інше. Дітям було цікаво та корисно дізнатися щось нове про рідний край.

Екскурсія в шкільну бібліотеку

Екскурсія 4 - класу в централну бібліотеку до Міжнародного дня дітей!

10.02.2021 н.р.

Учні 1-Б класу разом класним керівником Волч Ю.С. знову завітали в шкільну бібліотеку.

Тема зустрічі "Словники, довідники, енциклопедії".

Дітям дуже сподобалсь зустріч!

Перейти до самостійної роботи з книгою можна натиснувши на ілюстрацію

Перейти до уроку "Незвичайна історія книги можна натиснувши на  текст

Конкурс віршів "Уріднім слові вся моя краса" та книжкова виставка . Нагородження переможців.

Акція Подаруй книгу бібліотеці, книжкова виставка  "Подарункам завди раді ми!"

Безмежна сила книга. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує. Саме бібліотека допомагає залучати дітей до читання книжок. З цією метою 20.10.2020 учні 2-Б класу завітали в чарівну оселю книги шкільної бібліотеки, яка не залишила жодну дитини байдужою. Всі діти, що побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і  стати справжніми читачами. Всім дітям сподобалась екскурсія, про що свідчили їх посмішки та радісні оченята.

До Дня українського козацтва та Дня Захисника України в шкільній бібліотеці організовано та проведено цикл заходів " Герої рідної землі"для тих, хто захоплюється історією своєї держави оформлено книжково- ілюстровану виставку "Слава козацька - вічно жива", присвячена найбільш яскравим постатям Війська Запорізького,їх державній діяльності.

Для учнів 3-б класу( кл.керівник Прокопюк Г.Я.) проведено пізнавально-ігрову мандрівку по сторінках книг із серії "Гетьмани України" та вікторину " Чи знаю я свій рідний край".

На дворі осінь. Прекрасна чудова пора,яка розмалювала чарівним пензлем все навкруги.
В шкільній бібліотеці оформлено книжкову виставку "Читаємо в кольорах осені", яка зачаровує дітей своїм різнобарв'ям яскравих, цікавих книжок.
Художню галерею осіннього пейзажу відтворили учні 2-4 класів у малюнках на тему: " Осінь щедра, осінь золота".
Тож запрошуємо всіх до "осіннього" читання!

Гарний подарунок від БФ "Фундація Данини Жолдак" отримала шкільна бібліотека #5. Щиро дякуємо.

Нові читачі шкільної бібліотеки

02.03.2020 року учні 1-А класу разом з учителькою Коваленко Надією Теофіліївною відвідали шкільну читальню. Тут їх приязно зустріла Мазурака Галина Богданівна, завідувачка бібліотеки і хранителька книжкової мудрості. Саме від неї діти дізналися про види книг, про правила користування бібліотекою. Натомість школярі розповіли про те, як вони бережно ставляться до книг і за що цінують книги. На завершення усі виявили бажання стати читачами шкільної книгозбірні.

Зустріч школярів з письменником Олександром Зімбою

Зав. бібліотеки Мазурака Г.Б. організувала для дітей 2-4 класів цікаву зустріч з казкарем - Зімбою Олександром Івановичом, який презентував свої книги. Діти із захопленням слухали історії письменника, ставили запитання і отримували на них відповіді. Дякуємо Олександру Івановичу за цікавий, веселий проведений час, за теплу атмосферу.

Відкритий виховний захід до Шевченківських днів для учнів 3-4 класів

"Читання віршів Т. Шевченка"